Reklamní hrnky jako dárek k Vánocům


Potiskem hrnků se zabývá řada firem a je to jedna z nejoblíbenějších záležitostí v tomto oboru. Hrnek je totiž stále na očích po celou dobu, kdy v něm máme čaj nebo kávu, a je naším průvodcem v kanceláři, ať už pracujeme u svého zaměstnavatele nebo z domova. Hrnek bývá v zorném úhlu i několik hodin v kuse a podvědomě vnímáme jak jeho barvu a tvar, tak samozřejmě i případný potisk. Kdybychom tedy kupříkladu na hrnek nechali natisknout slovo „válka“, bude nás neustále podvědomě propojovat s touto děsivou lidskou zkušeností, a tak se vyplatí být při volbě reklamních předmětů s vlastním potiskem promodarky.cz velmi pozorní a prozíraví.

hnědý hrnek

Na tématu potisku velmi záleží

Láska – láska je tak zprofanovaný výraz, že jej někteří lidé nesprávně chápou, anebo jej mnozí zcela záměrně překrucují. Přesto není lásky nikdy dost a vyjádřit svou láskyplnou energii a náklonnost vůči druhé osobě je to nejkrásnější, čím ji můžeme obdarovat. Buďte v tomto směru vynalézaví a k tématu lásky přiřazujte své nejoblíbenější fotografie, kdy se s někým objímáte, líbáte, anebo se držíte za ruce. K lásce také patří milostná vyznání, a klidně můžete použít některé verše od známých básníků, například od Jaroslava Vrchlického „Za trochu lásky šel bych světa kraj“.

růžový hrnek

Horské panorama – máte rádi hory a vaše fotografie horských panoramat stojí za publikování? Pak si je můžete nechat natisknout na hrnek po celém obvodu a darovat je v sadě někomu blízkému. Kupříkladu si zvolíte bílý hrnek a panoramou Vysokých Tater a k němu červený hrnek s fotografií tamní fauny a flóry, s lučními květy, které na zelené travnaté ploše krásně vyniknou vůči červenému keramickému pozadí.

Zvířata – kde kdo si nechá na hrnek vytisknout psa nebo kočku, ale co takovou fotografii vašeho akvária nebo akvarijních ryb? Anebo fotku vašich morčat, jak se pasou na trávníku? Takový hrnek bude na vašem pracovním stole v zaměstnání určitě zajímavou ozdobou, nemyslíte?