Nehoda je náhoda.


Mobilní telefony, jsou jedny z věcí, na které by lidé měli dávat pozor. Když je nebudete chránit, může se stát, že se zničí a přestanou po nevhodném zacházení fungovat, což by pro vás nebylo příliš dobré a museli byste si vyčlenit peníze na nový telefon. Není to levná záležitost, když si berete značkový telefon z nejnovější řady. Může se cena pohybovat i přes pětimístné číslo, to už vám rozhodně zasáhne do rozpočtu. Je to o značce, modelu a nejnovější technice. Když zvolíte jeden z těch levnějších, můžete se vlézt i do pěti tisíc, ale od telefonu nemůžete čekat nic extra. Nebude mít velkou paměť ani nebude mít foťák jako telefon za dvacet tisíc. Výběr je na vás.

kryty na iphone 6s

Už z důvody pořizování nového si na telefon musíme dávat pozor. Někdy se mže jednat jen o hloupou náhodu, kdy vám při nějaké činnosti telefon špatně vypadne a dopadne na tvrdý podklad, kterým může být betonová dlažba nebo silnice. Například když vystupujete z auta a máte telefon v kapsy u bundy, která není zapnutá a telefon vám vypadne. Nebylo to schválně, ale stalo se. Může dopadnout přímo na displej a zničit se. Mohou se poškodit senzory na displeji a už telefon nezapnete. Výměna displeje se vám v dnešní době už nevyplatí a tak budete odkázáni ke koupi nového.

kryty na iphone 6s

Nebo další náhoda, když sedíte na záchodě a většina lidí si telefon na záchod bere, aby se podívali na videa a podobně. A vyklouzne vám z ruky a spadne do záchodu. I když ho vylovíte, zjistíte, že se voda dostala do telefonu a tak už bude nefunkční. Náhody se opravdu dějí a určitě se vám taky již něco podobného přihodilo. Proto je lepší i kvůli špatné náhodě mít telefon krytý obalem na telefony a tvrzeným sklem na displej a fotoaparát. Naštěstí takové obaly dnes jednoduše seženete. Například takový kryt na iPhone 6s rozhodně musíte mít, protože vás vyjde na pořádný ranec.