Pečujte o ně pořádně


Líbí se vám hezké zuby, kterými se pyšní lidé v reklamách a pořadech? Určitě se vám líbí když má někdo krásně bílé zuby, za které se nemusí stydět. Vaše zuby do toho mají daleko, ale ani tak se nechcete stydět za to, co máte v ústech? Stačí si koupit vhodné kartáčky a můžete začít. Nejlepší je vštěpovat principy péče o zuby malým dětem, protože si je osvojí a s největší pravděpodobností se o svoji zuby budou starat celý život poctivě. Jedině tak se totiž sníží riziko vzniku zubních kazů. Právě zubní kaz je zabiják zubů, a to doslova. Kaz zuby napadne ž takovou silou, že je dokáže zničit za pouhých pár měsíců.

bílé zuby

Co je to kaz?
Mnoho lidí ani neví co je to kaz. Kazy jsou tvořeny bakteriemi v zubním plaku, který ulpívá na zubech. Zubního plaku se dá zbavit jedině pravidelným čištěním. Je nutné si zuby čistit nejen z přední strany, ale i z těch dalších. Díky tomu se ho zbavíte opravdu na 100 %. Ideální je navštěvovat zubní hygienu, kde vás zbaví plaku šetrně a bezbolestně za pár minut, stejně jako zubního kamene a pigmentových skvrn od potravin.

Naše zubní klinika v Praze vám pomůže nejen odstranit nečistoty z povrchu zubů prostřednictvím zubní hygieny, ale zbaví vás i onemocnění zubů. Pacienti k nám jezdí z celé republiky, protože jedena velmi obtížné sehnat zubního lékaře, který vám dá zuby do pořádku. Většina ordinací už nové pacienty nebere, a tak lidé musí hledat často i několik let, než jim některá ordinace otevře dveře.

zubní nástroje

Proč jít k nám?
Máme celkem tři pobočky, takže si můžete vybrat tu, která vám bude nejvíc vyhovovat. Stačí když se objednáte přímo na webu. Čeká vás příjemné prostředí, empatický personál a moderní vybavení. Nabízíme kompletní péči o zuby, a dokážeme vám nejen zuby ošetřit běžným způsobem, ale vyrábíme i zubní náhrady, fazety a implantáty. Poradíme si s jakýmkoliv zubním problémem.