Máte rádi sushi?


Chystáte rodinnou oslavu, zásnubní párty nebo svatbu? Ať už připravujete jakoukoliv párty nebo událost, je potřeba mít zařízenou spoustu věcí. Základem je vědět pro kolik lidí budete oslavu chystat, protože od toho se odvíjí prostory. Když už něco chystáte pro tolik lidí, ať to stojí za to. Připravte se nejen na hezké počasí, ale i na možnost, že vám bude na akci pršet a vy se budete muset schovat.

sushi rolky

Stěžejní část každé akce je na talíři
Co by to bylo za akci, kdyby na ní nebylo jídlo? Všichni pozvaní předpokládají, že si s sebou nebudou muset donést domácí sendvič. Nepřipravit na párty či oslavu jídlo by bylo opravdu trapné. Předtím než něco začnete chystat je dobré se zeptat všech pozvaných co mají rádi a co naopak nejí. Spousta lidí připravuje jídlo na oslavy tak, že připraví od každého něco. Je to ideální volba, protože každý si tak najde to co má rád. Skvělou volbou jsou obložené stoly, na kterých najde každý to co mu chutná.

Optimální jsou řízečky, zeleninové a ovocné mísy a pokud chcete mít moderní oslavu se vším všudy, vsaďte na sushi catering. Suché je velice populární, dietní a lahodné jídlo, které se hodí úplně kamkoliv. Suché si dávají nejen dospělí, ale i děti. Podává se s wasabi pastou, zázvorem a také se sójovou omáčkou. Suché se dá jíst po celý den, protože je lehké a snadno stravitelné. Jediné omezení mají lidé, kterým nedělají dobře syrové ryby, čemuž by se měly vyhýbat i malé děti a těhotné ženy. Existuje ale spousta druhů suché, takže se dá sestavit více druhů, které si mohou dopřát všichni bez rozdílu.

sushi prezentace

Dopřejte svým blízkým na vaší akci jedinečné pohoštění ve formě sushi. Je to netradiční občerstvení, na které můžete vsadit kdykoliv budete nějaký večírek pořádat. Se sushi rozhodně nešlápnete vedle, a my vám ho připravíme tak, aby zaujalo nejen chuťově ale i vzhledově.