Mobily a děti.


Každý v dnešní moderní době má mobilní telefon a někteří jsou k němu neodlučitelně spojeni, jedná se hlavně o mladou generaci, která je na telefonech již závislá. Když byste jim ho na pár dní vzali nebo jen na jediný den, nevěděli by, co s tolika časem mají vůbec dělat. Nejhorší je, že mají mobil již předškolní děti. Jen z toho důvodu, aby mohli zavolat rodičům, když jsou venku nebo ve školce či škole. Na jednu stranu je skvělé, že rozvíjí své znalosti a zkušenosti, ale na druhou stranu si ničí oči a jsou na nich závislí. Neumí si už v dnešní době vůbec hrát a být venku s kamarády.

kryt na iphone 11

V době bez mobilních telefonů jasně platili dané věci, jako když jste se s dětmi domluvili na určitou hodinu, kde budete, museli jste tam být a nešlo jim nijak dát vědět, že to nestíháte. Buď jste tam byli, nebo jste měli smůlu a každý si tak dobře pohlídal čas a byl daleko dochvilnější. Hodně děti byli na čerstvém vzduchu a dělali něco zábavného. V dnešní době sedí spousta dětí u počítačových her nebo se baví natáčením nesmyslných videí. V dnešní době i šesti leté dítě ví jak si objednat něco z internetu nebo si poslat od kamaráda nové video. Každá nová aplikace je pro ně výzvou a novým hitem.

kryt na iphone 11

Mobily většinou mají v zajímavých obalech. Většinou se jedná o dětské motivy, nebo nějak zábavné kryty. Jen aby spolužáky uchvátili, že mají něco jiného než ostatní. Ovšem tyto kryty na iPhone 11 nebo jiný druh telefonu jsou hlavně o tom, aby se mobily nerozbili. Děti v tomto ohledu nebývají tak obezřetní jako dospělí a dělají s mobily psí kusy. Někdy zkouší, co všechno vydrží a když mají bohaté rodiče, nebojí se s nimi hodit o zeď jen proto, aby dostali novou verzi jejich mobilního telefonu. Když se jim mobil rozbije, tak čekají, že hned dostanou nový. Ovšem není to tak u všech a někteří rodiče mají v hlavě mozek.