Letní dny.


Jak si poradit s neposednými prsy v letních parních dnech. Nechcete mít v těch teplech má sebe nic těžkého a teplého. Kdyby to jen trochu, určitě by většina lidí chodila nahá, ale to si nikdo nesmí v práci, ani na ulici dovolit. Bylo by to pohoršování okolí. Co si teda obléci? Když si žena vezme podprsenku a na to tričko nebo halenku, už má na sobě dvě vrstvy, které jí hřejí. Potí se a má kruhy v podpaží. Nejlepší jsou tenké letní šaty, kdy je látka hodně vzdušná a tenoučká, ovšem to si nemůže dovolit každý, protože většina takových látek je taky průhledná. Žádná žena nechce, aby jí šla vidět podprsenka nebo bradavky, když se odváží jít ven bez podprsenky.

prsní páska

Některé ženy, které jsou mladé a mají krásná pevná prsa, si to mohou dovolit a neohlížet se na okolí, Maximálně jim půjdou vidět špičky bradavek, když je ofoukne a projede nimi mráz. To je ovšem zase pastva pro muže, kteří i tak slintají nad pěknou ženou v krásných letních šatech. Je to pro muže skvělí čas, kdy se mohou kochat a nikdo jim to nevyčítá. Proč taky ne, vždyť žena se pěkně obléká právě proto, aby se mužům líbila. Jak to tedy udělat, když nemáte tolik štěstí a vaše prsa nejsou na to, abyste šli ven bez podprsenky?

prsní páska

Udělejte to jednoduše a pohodlně. Říká vám něco neviditelná podprsenka? Není to tělová podprsenka, která vám půjde vidět i když je tělová, není to ani podprsenka bez ramínek. Je to úplně něco jiného. Jedná se o takzvané prsní pásky. Ovšem neděste se, není to klasická páska na papír. Tento druh je vyvinutý tak, aby vaše pokožko mohla krásně dýchat a nic jí nekousalo, ani netahalo. Je na těle velmi příjemná. Skoro jí ani nepocítíte. Existují i pásky na bradavky, které vám zamezí, aby šli vidět a ani když se postaví do pozoru, tak to nepůjde vidět. Jsou to skvělé věci a je více způsobů, jak si pásky nalepit, aby vám pěkně lemovali s oblečením a nešli vidět.