Jak pod párty stanem seznámit dva nesmělé jedince


Říká vám něco film „Jsem nesmělý, ale léčím se“ s Pierre Richardem? Je to z francouzské produkce a patří k nejkrásnějším filmovým komediím té doby, které mají duši, a jejichž děj končí happy endem. Již samotný název vám napoví, že Pierre Richard trpí výraznou nesmělostí, která mu znemožňuje navázat vztah s dívkou svého srdce, přitom by stačilo tak málo, a byla by lidově řečeno „ruka v rukávě“.

balónky ve vzduchu

K podobným situacím může docházet i u nás, nemusíme kvůli nesmělosti jezdit do Francie. A možná, že právě mezi vámi se nachází nějaký osamělý muž či žena, a ti dva by se k sobě hodili. Bývá to kupříkladu v partě lidí, kde je jeden nesmělý mladík, a jeho kamarád ví o osamělé dívce, kolegyni z práce, a tak se tu nabízí možnost oba jedince seznámit. Pod jednou střechou stanu v rámci pronájmu party stanu z Brna.

barevné balónky

Party stan je velký plátěný přístřešek, který může být pouze zastřešený, anebo má k dispozici i boční stěny. Chrání na zahradě jakoukoli akci před povětrnostními vlivy, pod jeho konstrukci umístíte nápoje i pokrmy, obložené chlebíčky, jednohubky, ovocné a zeleninové mísy, odšťavňovač na ovoce a pochopitelně i jídelní stoly a zahradní židle. Není pak problém přebývat pod stanem anebo být venku a stan využít pouze pro uskladnění surovin.

A jak vám stan pomůže s navázáním vztahu dvou nesmělých duší? V první řadě tu bude parta více lidí, energie celé akce se rozprostře mezi ně a nebudou mít pocit, že jsou tu jen sami, a že záleží na tom, co kdo řekne, a kdy a jak jeden druhého osloví. Do procesu seznamování se vloží kamarádi, pomohou dotyčné chválit a vyzdvihnou jejich přednosti, zkrátka v přátelské atmosféře jim umožní lépe se poznat a nesmělost rozmělnit. Snáze si tu uvědomí, že stačí být docela přirozený a chovat se normálně, jak jste zvyklí, a tehdy pak opadne tréma a zbytečný stres.