Zdravější tělo i v důchodu


Stárnutí potká každého z nás, a je potřeba to tak brát. Každý zestárne, ovšem už během produktivního života můžeme ovlivnit jaké stáří budeme mít. Můžeme si vybrat do určité míry jestli budeme zdraví a nebo budeme mít problémy s klouby. Můžeme si vybrat jestli budeme mít pleť bez vrásek a nebo jestli budeme mít obličej, krk i dekolt poseté hlubokými vráskami. Toto všechno můžeme ovlivnit už okolo třicátého roku, kdy se z našeho těla začíná vytrácet kolagen. Ten jr důležité nejen pro naše zdraví, ale i pro náš vzhled.

kolagen tablety

Kolagen je obsažený v pokožce, nehtech, vlasech i v kloubech. Tělo si ho umí vytvořit samo, ale zhruba v těch třiceti letech tuto schopnost nadobro ztrácí, a kolagen je tak nutné dodávat tělu například v doplňcích stravy. Ideální je rybí kolagen Orcacollagen.cz, který obsahuje i další zdraví prospěšné látky. Když budete brát kolagen už okolo třicátého roku, snížíte riziko vzniku artrózy i hlubokých vrásek.

Jak vznikají vrásky?
Díky kolagenu je naše pokožka pružná, což znamená, že vrásky se do ní nezarývají tak snadno jako do pleti, která má kolagenu málo. Je potřeba si uvědomit že za stav pokožky nemůže jen kolagen, ale i kvalitní kosmetika. Rozhodně byste neměla zapomínat na každodenně požívání krému s ochranným UV faktorem, který zabrání škodlivému vlivu UV záření. Právě to a nedostatek kolagenu jsou přímými původci vzniku vrásek.

kolagen prášek

Jak vybrat kolagen?
Jestli se rozhodnete kolagen užívat, věnujte zvýšenou pozornost jeho výběru. Na trhu je mnoho výrobců, kteří slibují zázraky. Jen málokterý výrobce vám ale skutečně podloží vědeckými studiemi že právě jeho kolagen má viditelné a prokazatelné účinky. Orca collagen takové studie má. Je to jeden z nejlepších kolagenů, které si můžete vybrat. Obsahuje i další látky, které mají přímý vliv na stav pokožky. Začněte kolagen užívat a vyhněte se nepříjemným projevům stárnutí.