Bydlení jako z katalogu


Ideální bydlení existuje
Každý sice nemůže balet v honosné a luxusní vile, ale každý může mít svůj domov podle vlastních představ. Není těžké mít bydlení které se vám líbí, ale je potřeba se umět rozhodnout a udělat první krok. Do rekonstrukce ani proměny se spousta lidí nehrne nejen z finančních důvodů, ale hlavně proto že si sami neumí představit jinou dispozici, výmalbu nebo rozestavění nábytku. Od toho je tu interiérový design Praha, který vám se vším pomůže.

postel u zdi

Chcete mít bydlení kam se budete každý den rádi vracet? Kde vás nebude trápit že vaše děti nemají každý svůj pokoj? Kontaktujte nás, určitě vymísíme funkční a rozumné řešení i pro váš byt či dům. Nebojte se změny, může vás velice mile překvapit. Designér tu není jen od toho aby vám řekl jaký si máte koupit koberec a vázu na stůl, ale dokáže vám vytvořit přímené prostředí pro život. Často je opravdu potřeba využít každý centimetr který máte k dispozici, a jen málo lidí mimo obor si s tím umí poradit. I z vašeho menšího bytu dokážeme udělat byt, kde bude mít každý svůj prostor.

moderní obývák

Změna je potřeba
Změny v bydlení jsou nutné nejen proto že během života se mění životní situace, potřeby a vkus všech obyvatel domácnosti, ale také proto, že věci jednoduše dosluhují a je nutné je vyměnit za nové. Typické je to například pro rozvody vody, topení, elektřiny plynu, které se občas musí vyměnit. Pokud jsou u vás doma ještě původní a omítky už se pomalu začínají loupat, je nutné zakročit i z bezpečnostních důvodů. Jsme tady pro každého, kdo potřebuje změnu, a kdo se jí nebojí.
Nemějte obavy, nejprve připravíme několik návrhů a vizualizací, a vy si řeknete co vám nevyhovuje a co se vám nelíbí. Až všechno odsouhlasíte, pak můžete mít svoje bydlení v novém. Můžeme vám totiž návrh přetvořit do reality díky šikovným řemeslníkům i dodavatelům.