Z bytu do domu


Všechno posledních pár let hodně zdražuje, a jedna z položek na které je to vidět extrémně, jsou stavební materiály. Dočkali jsme se situace, kdy některé materiály začaly mívat výpadky, a ceny šly nahoru i o stovky procent. Typickým příkladem je OSB deska, která dokonce stála i tisíc korun za kus, přičemž dříve to byla položka která se dala koupit za méně než 500 Kč. I když došlo k poklesu cen, na původní hodnoty už se nevrátily, a nejspíš ani nikdy nevrátí. Pokud tedy váháte zda si postavit dům, neměli byste čekat příliš dlouho – ceny opět porostou.

nový dům

Jestli si nedokážete dům postavit sami, nabízíme vám třeba zděné domy, které jsou stále favority mezi několika druhy staveb, které se v současné době dají na trhu sehnat. Mizí lidé si je stále vybírají, protože věří že jsou kvalitnější. Co se týče použitých technologií a materiálů, ani dřevostavby nezaostávají svojí kvalitou. Jsou vhodnější spíše pro ty, kteří potřebují bydlet rychle. Hlavní výhodou dřevostaveb je rychlost stavby.

Nadáte dopustit na cihlu?
I dnes mnozí lidé nevěří kvalitám dřevostaveb a tak hledají firmu, která jim postaví dům z cihel. My chceme dát svým klientům na výběr, takže stavíme oba typy domů. Nabízíme spoustu typových projektů, které jsou mezi našimi klienty velmi populární. V podstatě se staví jeden za druhým, protože nabízíme kvalitu, moderní technologie, a také velmi hezký vzhled. Díky tomu si nás vybírají dokonce i investoři ke stavbě celých ulic.

nový bungalov

Pokud uvažujete že si necháte postavit dům na klíč, můžete si vybrat některý z naší nabídky. Naše domy totiž začínají na ceně 3 miliony korun. Jediné co si musíte zařídit je pozemek a kuchyňská linka, jinak dodáváme domy kompletně hotové. Stačí se jen nastěhovat. Podívejte se na domy, které jsme už předali, a přečtěte si jak jsou naši klienti s naší prací spokojeni.