Skříně kam se podívám.


Vestavěné skříně se hodně rozmohli, hlavně u lidí, kteří bojují s malým prostorem a potřebují každé místečko, aby si zajistili místo na uskladnění věcí. Většinou je takový nedostatek prostoru právě v panelových bytech. U domů se to děje málokdy. Většinou v nich máte více prostoru a nemusíte řešit uskladněn, protože se vám nabízí velký sklep s technickou místnost, garáž a další prostory, kde se dají uskladnit věci, které běžně nepoužíváte. I půda je skvělým prostorem pro větší věci, jako je například dětská postýlka.

vestavěné skříně

Už chcete dítěti postýlku vyměnit za velkou, aby si na ní zvykl, ale dětské postýlky se ještě nechcete vzdát, protože si myslíte ještě na jedno dítě. Tak proč se postýlky zbavovat a po nějaké době opět takovou postýlku kupovat. To je nesmyslné, ale když bydlíte v panelovém bytě, někdy vám nic jiného nezbyde, protože ji nemáte kam uskladnit. Jedině k rodině nebo přátelům. Právě v takových případě je dobré si doma zajistit dostatek úložného prostoru a k tomu vám poslouží nejlépe právě vestavěné skříně, které mají výhodu toho, že jsou na míru. Většinou se přivrtávají do zdi, aby s ní lícovali. Kopírují tak stěnu a strop a tím vám nenechají nad skříní žádný prostor na to, abyste tam odkládali maličkosti.

vestavěné skříně

Není to esteticky pěkné a přišli byste o část prostoru na jiné věci. Proto se dělají až ke stropu. Věci pak jednoduše naskládáte do skříně a jsou schované a nikdo na ně nemusí koukat. Můžete takhle mít udělanou část ložnice, kde budete mít uložené své oblečení na běžné nošení a některé i mimo sezónní. Nebo můžete mít udělanou krásně chodbu, kde si odkládáte boty a kabáty s bundami, když přijdete domů. V chodbě je na to skvělý prostor a spousta z vás tam má jen malý botník a zbytek prostoru nemá využitý, což je škoda. Když si uděláte vestavěné skříně, získáte tak další prostor.