Rekonstruujeme patro dvougeneračního domu


Bydlíte s rodiči již delší čas v dvougeneračním domě a vycházíte spolu tak, že si rozumíte, a tento způsob bydlení vám vyhovuje? A máte nyní spadeno na rekonstrukci horního patra, tedy prostoru, kde bydlíte vy, s tím, že tu plánujete podlahové vytápění, a pokud se toto řešení osvědčí, necháte zhotovit totéž i v přízemí? Rekonstrukce domu a stavební práce tohoto typu vyžadují kompletní vyklizení těchto prostor, a pro vás to může znamenat, že se musíte rozhodnout, kam vaše věci dočasně uložit.

kontejnery na lodi

Teoreticky by bylo možno vyskládat nábytek a spotřebiče k rodičům, ale ti by se rázem octli ve skladišti, a to působí neblaze na psychiku. Další možností je stěhovací firma, která poskytuje za úplatu dočasné skladové úložiště. To by šlo, ovšem stěhováci mohou sídlit až na druhém konci města a dojíždět tam pro každou drobnost, kdy si například vzpomenete, že potřebujete vázu na květiny, knihu kuchařských receptů nebo plesové střevíce, by znamenalo projezdit spoustu kilometrů a trávit mnoho času na cestách, navíc třeba v dopravní zácpě.

přeprava lodních kontejnerů

Mnohem efektivnější řešení skladového prostoru je pronájem skladu, tedy skladového kontejneru. Jedná se o plechové monstrum, v němž se přepravují po světě různé výrobky, a kontejnery lze zahlédnout například na vlakových a námořních překladištích. Kontejner je dlouhý šest nebo dvanáct metrů a v průřezu zaujímá čtverec o hraně dva a půl metru. Je to poměrně velký box, do jehož útrob vyskládáte téměř nebo zcela kompletní vybavení vašeho bytu.

Pronájem lodních kontejnerů otpsklady.cz bezpečně chrání před poškozením vše, co je uvnitř uloženo, dovnitř nepronikají vodní srážky, a ve větší míře ani prach a další nečistoty. A pokud si jej necháte umístit až přímo ke vchodu do domu, váš výlet pro taneční střevíce, oblíbenou kuchařskou knihu a vázu na květiny bude zaujímat jen pár kroků a několik minut vašeho volného času.