Obaly a kryty na iPhone 6s


Pořídili jste si nový smartphone a potřebujete ochránit zařízení? Ať už před pády nebo škrábanci, přímo na našem e-shopu naleznete spousta modelů obalů či krytů na váš chytrý telefon. Konkrétně se jedná o jednu z řad značky Apple. Je to iPhone 6s. Její model je již poněkud trochu zastaralý, ale skvěle vám poslouží na další léta nebo pro děti. Na skladě máme obaly na iphone 6s, které jsou více odolnější vůči pádům. Jeho konstrukce je velmi odolná a rohy jsou vyztužené. Chrání fotoaparát a díky jeho kvalitě vám při pádu ochrání displej, ale i přes to vše raději doporučíme ochranné sklíčko na displej.

iphone

Poté naleznete na našich stránkách e-shopu zavírací obaly neboli takzvaně knížka, ta chrání zadek mobilu, ale i předek. Takže nemusíte mít ochranné sklíčko na displeji. Slouží jako kapesní peněženka, protože si na otevírací přední stěnu můžete vložit bankovní kartu nebo třeba občanský průkaz. Zavírací pouzdro vypadá velmi elegantně a je vyrobené z velmi odolné kůže, která zabraňuje poškození či zničení vašeho smartphonu. Oba dva tyto kryty po nasazení na mobil lze bezpečně a bez problému nabíjet. Takže nemusíte obal sundávat při nabíjení telefonu, a to se vyplatí.

kryt

Jako poslední typ obalu na mobilní telefon je do vody. Pokud jedete k moři nebo plánujete jet na raft, určitě doporučuji tento obal. Je velmi odolný proti průniku vody. Dostatečně chrání před vniknutím vody do obalu a následného poškození. Kryt velmi dobře poslouží i jako focení fantastických fotografií pod vodou nebo točení videí. Je to skvělý pomocník na cestách. Tak co? Už jste si vybrali, jaký obal si u nás koupíte? Za mě to bude zavírací kryt, protože je velmi praktický a lze v něm uschovat potřebné dokumenty či hotovost a nemusím tahat s sebou celou peněženku, a to mi přijde skvělé! Tak neváhejte a pojďte se podívat jaké bestsellery naleznete na našem e-shopu.