Moderní sluneční brýle


Konečně se blíží léto. Moje opravdu nejlepší období. A to hlavně kvůli tomu, že mohu vytáhnout své oblíbené sukně a také kraťasy. Mám ráda právě takovou módu, která se nosí hlavně v létě. Různé pantofle na platformě anebo na podpatku. Jsem opravdu velká milovnice takových tenkých kožených bund, ale opravdu kožených bund! Vážně nemám ráda napodobeniny kůže, takže jsem ráda, že si vždycky mohu každé léto pořídit krásnou novou koženou bundu. A ke kožené bundě patří také ty správné luxusní doplňky. Ráda nosím stříbro a mohutné stříbrné náramky a také kulaté sluneční brýle.

Požaduji na brýlích UV ochranu.

Kulaté sluneční brýle jsou v poslední době opravdu velkým hitem. Nosí se hodně, jsou podobné jako lenonky, ale když si pořídíte třeba velké kulaté brýle, tak většinou jsou opravdu větší velikosti jako například XL, ale můžete si pořídit také menší anebo středně veliké kulatý brýle. Já nosím také někdy dioptrické brýle. Ale když je venku opravdu slunečno a svítí, tak si chci chránit oči a to tím, že si pořídím nějaké krásné kvalitní sluneční brýle, které mají UV ochranu. A protože jsou v poslední době moderní kulaté sluneční brýle, tak já si nepořizuji nic jiného než právě kulaté sluneční brýle.

I modré sluneční brýle jsou šik.

Moje maminka má dokonce troje kulaté sluneční brýle. Myslím si, že i když si pořídíte alespoň jedny tyto brýle a je jedno v jakékoliv velikosti, tak neuděláte chybu. I když si myslíte, že vám zhruba kulaté sluneční brýle nesluší, tak jste na omylu. Když se podíváte na internet a zjistíte si tam, komu sluší kulaté brýle, tak zjistíte, že sluší opravdu každému typu obličeje. Pokud třeba máte oválný tvar obličeje nebo srdcový anebo kulatý tvar obličeje, tak i tak se vám budou hodit kulaté sluneční brýle. Jsou opravdu téměř univerzální. Mně se líbí také. A doma mám nejenom kulaté sluneční brýle, ale také hranaté a potom také ještě ve tvaru srdíčka.